Důležité Wipe serveru 1.19

Menled

Active member
Člen projektu
Owner
Vážení Hráči, Vážené hráčky,
byl odhlasován wipe, výsledky hlasování které proběhlo na našem discordu.

ANO -
:approved:
36
NE
:denied:
20 (Discord smazal dřívější reakce)


Wipe - Uzvaření
:close:
Uzavření serveru proběhne, 9.7.2022!
:close:
:bee~1:
Wipe na 1.19
:bee~1:

Téma, které čeká skoro každý server. Co to tedy obnáší? Wipe znamená kompletně nově vygenerovaná mapa, smazání hráčských statistik a dat. Zkrátka nový začátek pro všechny hráče bez vyjímek.

:pisem:
Kdy budeme zpátky?
:pisem:

Bohužel aktuálně nejsme schopni přesně říct, kdy server pojede. Budeme se ale snažit vše zprovoznit co nejdříve. O všem Vás budeme informovat zde v kanále oznámení na discordu nebo na našem webu.

:approved:
Co hráčům zůstane?
:approved:

Podle pravidla Účty na Projektu EndLand.cz a Nákupy v Herním Obchodě, č. 10 hráčům zůstanou všechny výhody zakoupené na dobu neurčitou. Respektive jde o ranky zakoupené ve store (premium, premium+ a Alfa), Endcoiny a speciální výhody ze store.

:mc_trident:
Proč nezůstanou kolekce?
:mc_trident:

Je nám jasné, že dost lidí bude naštvaných, že Vám neponecháme vaše Spring, apod. Má to ale svůj ekonomický důvod! Jak jistě víte, tak se zde snažíme ekonomiku držet co nejvíce na uzdě, hlavně tedy ze začátků. Ekonomika bude ze začátku hodně omezená (tím je myšleno, že bude těžké získat peníze) a ne všechny kity nebo věci do začátku budou premium hráčům přístupné hned 1. den. To samé platí i pro itemy ze store.

:peepoDetective:
Na co se lze těšit?
:peepoDetective:

Spousty změn, ať už vzhledového zpracování, tak i z hlediska ekonomického a také systémového (více promyšlené možnosti hráče jako takového, propracovanější práce, shopy, prostě se zaměříme na vše, co doposud dostalo často negativní ohlasy)

:Banhammer:
Banlist
:Banhammer:

Je tu zde otázka co s hříšníkama, přemýšlel jsem nad vámi docela dlouho a dospěl jsme k rozhodnutí. Bany zůstanou, bude se mazat pouze varování, vykopnutí takové je moje rozhodnutí. Pokud máš ale Perma Ban a máš zájem po wipe hrát budeš mít možnost požádat o unban před spuštěním bude brán ohled že jsi projevil zájem podat žádost.

:enchantedbook:
Závěr
:enchantedbook:

Pokud máš nápad co přidat nebo zase ubrat tak prosím piš do nápady na našem discord serveru.

S pozdravem, Vedení Endland
 
Nahoru