Novinka Vánoce

Menled

Active member
Člen projektu
Owner
:bell~1:
Survival Server
:bell~1:

Vánoce, Vánoce, Vánoce...

Dnes máme prvního prosince. To znamená, že se nám Vánoce nezadržitelně blíží. První svíčku jsme na věnci zapálili již tuto neděli a dnes nás čeká první čokoládka z adventního kalendáře. My jsme se pro vás také rozhodli připravit adventní kalendář. Každý den si můžete na spawnu (Adventní Kalendář) vyzvednout svoje políčko odměn. Na hráče jsme taky myslely, chcete dát některému hráči dárek? Není problém stačí najít Elfa (Vánoční pošta) vedle Adventního Kalendáře na spawnu.

Vánoční pošta
:elf~1:

Jak funguje Vánoční pošta? Prostřednictvím Vánoční pošty můžete překvapit své přátelé sladkou zprávou nebo dárkem. Více informací nalezneš na survival serveru.

Kdy se otevře zaslaný dárek hráči?
Dárek se otevře po 24.12. 00:00

:minecraft_bounce:
SkyBlock Server
:minecraft_bounce:

Vzhledem že chceme tento měsíc spustit skyblock tak bohužel adventní kalendář např. uprostřed prosince nemá smysl. Nemusíte se bát že nic nedostanete to vůbec, něco už mám vymyšlené. Na skyblocku stále pracujeme nemusíte se bát že to lehlo popelem

:santaclaus:
Ostatní Informace
:santaclaus:

Chtěl bych vás informovat že od 14. Prosince do konce roku proběhne Vanoční sleva 35% na všechny produkty, pro následující platby PayPal, PaysafeCard.

Ohledně SMS, tam bohužel nemohu dát slevu ale bude vám dáno + 20% endcoinů z každé platby.


S pozdravem,
Menled
 
Nahoru