Důležité Dočasné uzavření serveru do aktualizace 1.17

samuelovski1

Member
Člen projektu
Vedeni
Pomalu se nám blíží konec měsíce a už jste si určitě všimli, jak poklesla aktivita ze strany Vedení serveru, nevycházely další a aktualizace a zkrátka jsme Vás tak trošku zanedbávali. Ale, má to svůj důvod, to se nebojte.

Tímto bych chtěl poděkovat za sebe, ale zároveň také za celý náš Admin Tým, za veškerou podporu v předešlých měsících, ať už jde o hlasování, finanční podporu, hledání chyb nebo jenom obyčejné hraní, moc si vážíme popularity a zájmu o náš projekt.

Nyní k té důležitější části:

Dočasné uzavření/Dlouhodobá údržba serveru

Jak jistě někteří z Vás víte, tak nová verze je již skoro kompletní a můžeme říci že už je i za dveřmi. Proto jsme se ve Vedení rozhodli, že je čas nabrat nové síly a začít s čistým štítem. Plánované uzavření serveru je pátek, 9.4.2021, ovšem to může být i dříve (Toto datum je závislé na stavu náboru na pozici builder)

Kdy budeme zpátky?
Chceme být mezi prvními servery, které poběží na již blížící se verzi 1.17, a uděláme maximum pro to, aby vše bylo na tento update připraveno (1.17 má vyjít v létě, můj tip je začátek června)

Co hráčům zůstane?
Hráčům zůstanou všechny výhody zakoupené na dobu neurčitou, respektive jejich ranky zakoupupitelné ve store (premium, premium+) a Endcoiny

Proč nezůstanou kolekce?
Je mi jasné, že dost lidí bude našvaných, že Vám neponecháme vaše Hell, Winter, Spring apod. itemy, ale má to i svůj ekonomický důvod, jak jistě víte, tak se zde snažíme ekonomiku držet co nejvíce na uzdě, hlavně tedy ze začátků, pokud si ještě někdo z našich hráčů pamatuje (případně pokud nemáte ban za X-ray ). Ekonomika bude ze začátku hodně omezená, ne všechny kity a věci do začátku budou premium hráčům přístupné hned 1. den a to samé platí i pro itemy zakoupitelné ve store.

Wipe
Téma, které čeká skoro každý server, který se na scéně nachází, co to tedy obnáší?
Wipe znamená kompletně nově vygenerovaná mapa, smazání hráčských statistik a dat, zkrátka nový začátek pro všechny naše hráče.


Na co se lze těšit?

Spousty změn, ať už vzhledového zpracování, tak i z hlediska ekonomického a také systémového (více promyšlené možnosti hráče jako takového, propracovanější práce, shopy, prostě se zaměříme na vše, co doposud dostalo často negativní ohlasy)

Banlist
Až na pár výjimek budou skoro všem hráčům sundány jejich tresty (hlavně menším prohřeškům, jako je X-ray, jelikož spousta z Vás poté smutnilo, že si u nás nemůžete zahrát svou vlastní chybou, ale, má to i svůj háček, pokud se Váš X-ray/jakékoliv jiné cheaty budou opakovat i po spuštění 1.17, můžete být zabanováni bez možnosti odvolání, jenom takové menší upozornění ). Je samozřejmé, že jedincům, jako jsou třeba sabotéři z konkurenčních serverů jejich bany zůstanou.

Myslím si, že jsem shrnul ty nejpodstatnější informace, pokud budou jakékoliv smysluplné dotazy, obraťte se prosím na #podpora na našem discord serveru, kde je rádi zodpovíme.

S pozdravem,
Váš Admin Tým EndLand
 
Nahoru