Event ❄️ Soutěž v duchu Vánoc ❄️

Status
Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!

_Blockman_

Active member
Člen projektu
Vedeni
Každým dnem se nám blíží vánoce! Avšak, než se celý projekt převlékne do vánoční pohody a všichni se začnou radovat s dárků, budou uvěznění pod horami sladkostí nebo nashromážděných dekorací, chceme vidět vaše nadšení a kreativitu! O co že jde? O kreativní soutěž!

Princip soutěže je velice jednoduchý. Zhotovit objekt (stavbu, scenérii, cokoliv, ...) v duchu vánoc, udělat snímek, nahrát jej pod tento příspěvek a vyčkat. Poté proběhne křest ohněm v podobě hlasování. Jednoduché, že? Přesto je nutno dodržovat určitá pravidla, viz níže.


PŘIPOJENÍ:

- Udělej snímek své hotové stavby
- Pošli pořízený snímek pod tímto komentářem (pokud nepůjde nahrát fotka, použijte pro to tento odkaz: https://ctrlv.cz/)
- Dále připiš ke snímku svůj nick. Je potřeba zadat ke snímku i název residence nebo souřadnice (Popřípadě dodatečný screenshot stavby s aktivní F3)
- Snímky lze zasílat do 25.12.2021 23:59 🕛


ODMĚNY:


1. místo Survival 600 EndCoinů
2. místo Survival 400 EndCoinů
3. místo Survival 200 EndCoinů


🛑PRAVIDLA:


- Může být zaslán pouze 1 snímek na osobu, se kterým se vstoupí do soutěže (jestliže jich bude zasláno více, bude se jako platný brát pouze první snímek v pořadí)
- Jedna stavba, může vstoupit pouze jedenkrát (pokud stavíte s přáteli, pouze jeden z vás může stavbu přihlásit do soutěže; snímky té stejné stavby zaslané dalšími hráči nebudou uznány)
- Musíte být autorem stavby a snímku (v případě porušení tohoto pravidla, bude soutěžící automaticky diskvalifikován)
- Stavbu je nutno postavit na serveru EndLand
- Použití shaderů a texture packů je povoleno
- Staff team se může účastnit soutěže pouze jako součást týmu (nesmí být hlavním stavitelem a autorem stavby => nesmí připašovat stavbu do soutěže)

Vyhlášení výsledků poté proběhne následující den. Doufáme, že se vám soutěž bude líbit a soutěžícím hodně štěstí!
 
Status
Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!
Nahoru